.ام.اچ.سی

همکاری

همکاری باMHC

شرکت مروارید ساز خزر آمادگی این را دارد که د ر قالب چندین بخش با شرکت ها و افراد توانمند در جهت پیشبرد اهداف شرکت در زمینه های فروش و تبلیغات همکاری نماید. همچنین این شرکت از ایده های جدید و پیشنهادات با محترم شمردن حقوق پیشنهاد دهنده مایل به همکاری می باشد.
لطفا پیشنهادات و درخواستهای خود را به آدرس ایمیل زیر با موضوع(همکاری) ارسال و پس از بررسی ترتیب تماس یا پاسخ ارائه می گردد.
EMAIL : cop2@mhc.ir


سازمانها ، موسسات ، تعاونی ها

سازمانها و موسسات و تعاونی ها که در جهت تامین و رفاه پرسنل خود و یا جهت تامین هدایا در همایشها و گردهمایی ها که به مناسبات مختلف برگزار می کنند و نیاز به تعداد مشخص از تولیدات این شرکت را دارند ، این شرکت آمادگی آن را دارد تا در قالب قرارداد شیوه ها و قیمتهای مناسب را بررسی و در اختیار آنان قرار دهد.
موسسات و تعاونی های رسمی در صورت تمایل می توانند با بخش فروش شرکت تماس گرفته و در خواست خود را ثبت نمایند تا بخش فروش هماهنگی لازم را انجام دهند
برای تماس به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید


استخدام

دانشجویان و یا افراد متخصص در بخش IT و الکترونیک و یا بازرگانی که تمایل به همکاری به صورت تمام وقت و یا پاره وقت دارند می توانند درخواست و رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

EMAIL : employ@mhc.ir


فروشندگان

از فروشنگان و توزیع کنندگان محترم که در استان و یا شهر خود دارای موقعیت ویژه می باشند ویا به طور انحصاری تمایل به محصول خاصی دارند درخواست و رزومه خود را به آدرس ایمیل cop2@mhc.ir ارسال نمایید.


مسابقهعکاسی

مسابقه عکاسی با موضوع طبیعت
شرکت ام.اچ.سی در پایان هر فصل به بهترین عکس انتخابی که با گوشی ها و یا تبلت های ام.اچ.سی ثبت و ارسال گردد یک دستگاه تبلت اهدا میکند.
عکسهای ارسالی نباید بیشتر از 700k (کیلوبایت) باشد و منطبق با موضوع بوده و ستومان دستگاه و شرح موضوع عکس با مشخصات عکاس و تاریخ و مکات آن نیز در شرح ارسالی قید گردد.
عکسها و شرح آن در سایت قرار گرفته و پس از رای گیری و انتخاب فرد برنده معرفی شده تا پس از ارسال مدارک هدیه خود را از شرکت دریافت نماید.